Popüler Makaleler
Arşiv

Hazır Kutu Koli

Gönderen Karton Koli January 06, 2019 . 0 Yorumlar.

Hazır koliler standart üretilmiş kolilerdir. Gıda, giyim ürünleri, temizlik ürünleri kolileri, ürünlerin ebatlarına özel üretilirler. Ürünlerin adet sayısına ve toplam hacmine göre özel üretilirler. Hazır koliler ise, en çok ihtiyaç duyulan ebatlara göre üretilirler. Hazır koliler de şayet içerisine konulan ürün koli içerinde boşluk kalırsa, paket dolgu malzemesi ile doldurulur. Hazır kolilerin bir diğer kullanım amacı, az sayıda koliye ihtiyaç duyulmasından kaynaklanır. Hazır kolilerde küçük ebatlarda üretim yapıldığı gibi, büyük ebatlarda da koli üretimi bulunmaktadır. Hazır  küçük koliler veya hazır kutular e-ticaret kolisi kutusu olarakta kullanılmaktadır. Web mağazamızda  e ticaret satışı yapanlar için bir çok koli çeşidi bulunmaktadır. Ağır yedek parça ürünler için çift oluklu koliler tercih edilebilir. Giyim ürünleri, hediyelik eşyalar için kilitli kutu kategorisinde ki ürünlerin tercih edilmesi, hem şık hem de daha profesyonel gönderim sağlamanıza sağlar. Gıda ürünleri gönderimi için eğer gönderilecek ürün hafif ise tek oluklu koliler tercih edilebilir, şayet ağır ve kırılma riski var ise çift oluklu koliler tercih edilmelidir.

Şayet ofisinizi veya evinizi taşımanız gerekiyorsa, taşınma koli setlerini tercih edebilirsiniz. Ofis taşınmalarında evrakların taşınması için, arşiv klasör kolilerini tercih edilmeli. Bilgisayarlarınız için monitör kolisi, televizyonlar için Tv kolisi tercih edilmeli. İş kıyafetleri için askılı elbise  kolileri tercih edilmeli.

 

Etiketler: kargo kolisi, e ticaret kolisi, e ticaret kutusu, hazır kutu, hazır koli, tv kolisi, Güncelleme Tarihi: April 13, 2019

Yorumlar

Yorum yaz

Cevapla

* İsim:
* E-mail:
   Website:
* Yorum: