Popüler Makaleler
Arşiv

Karton Koli

Gönderen Karton Koli May 12, 2019 .

40x30x30 Koli çeşidi web sitemizde satışa sunulmuştur. Toptan veya perakende satın alabilirsiniz. Kredi kartına taksite seçeneğiyle, hemen sipariş verin adresinize teslim edelim. 

Gönderen Karton Koli, Kolici April 15, 2019 .

Strafor Köpük Kutu Fiyatlarını ve  çeşitlerini web sitemizden inceleyebilir online sipariş verebilirsiniz. Strafor kutular, et, balık, yiyecek, hassas ürünlerin saklanması, gıdaların taşınması, bozulmaya karşı önlenmesi amacıyla kullanılır. Strafor köpük kutular 1 kg, 5 kg ve  10 kg taşıma kapasiteli çeşitlerimiz mevcuttur web sitemizden toptan veya perakende satın alabilirsiniz.

Gönderen Karton Koli April 13, 2019 .

Taşınma  Kolisi Settleri web sitemizde satılmaktadır. Hazırladığımız taşınma  koli setleri ile kapı kapı koli aramanıza gerek kalmadı. taşınma esnasında gerekli olan tüm koli çeşitleri, evlerinizin büyüklüğüne göre özel olarak hazırlanmıştır. Küçük daireler için 1+1 taşınma setleri büyük daireler için 4+1 taşınma setleri hazırlayarak taşınma işini sizler için kolaylaştırdık. Taşınma setlerinde ücretsiz kargodan faydalanabilirsiniz.

Gönderen Karton Koli, Kolici April 12, 2019 .

Boş karton kutu fiyatlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Web sitemizden toptan veya perakende satın alabilirsiniz. 

Gönderen Karton Koli, Kolici April 12, 2019 .

Pizza  Box Kutusu çeşitleri web sitemizde satılmaktadır.  Web sitemızde satışa sunduğumuz pizza kutuları krfat malzemeden üretilmiştir. Sızdırmaz, yağ akıtmaz, tetliner kağıttan üretilmiştir. Satışa sunduğumuz pizza box kutuların üzerinde, herhangi bir reklam, baskı, logo yoktur.  Büyük boy pizza kutusu, orta boy pizza kutusu, küçük boy pizza kutusu siparişlerinizi online olarak verebilirsiniz.

Her ne kadar pizza box kutusu olarak geçsede, farklı amaçlar için de kullanılabilmektedir. Hediyelik eşyaların paketlenmesinde, kargolanmasında, dekoratif ürünlerin taşınması ve saklanmasında da ...

Gönderen Karton Koli, Kolici April 08, 2019 .

Çeyiz Kolisi ile nişan kına düğün lerinizde, çeyiz eşyalarınızı sağlam bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Sitemizde damat çeyiz kolisi, gelin çeyiz kolisini online sipariş verebilirsiniz.

Gönderen Karton Koli, Kolici April 08, 2019 .

Atık Pil Kutusu ile doğada yok olmaları nyaklaşık 300 yıl sürmektedir. Atılan pillerin çewreye olan zararını engellemek, pillerin toplanıp geri dönüşüme verilmesi gerekir. Bizlerde bu süreçe katkı sağlamak için, atık pil kutusu ürettirerek, sizlere sunduk. atık pil kutusunun yanı sıra, atık kağıt kurusu, enjektör atık kutusu çeşitlerini web sitemizden veya mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

Gönderen Karton Koli, Kolici April 08, 2019 .

Kraft Karton Koli çeşitleri web sitemizde satılmaktadır. Kraft koliler, kraft ambalaj kağıtları, kraft kutu çeşitleri toptan ve perakende satışımız vardır. Web sitemizden online sipariş verebilirsiniz.

Gönderen Karton Koli, Kolici April 08, 2019 .

Orta Boy Koli taşınma sırasında en çok tercih edilen kolidir. 60 40 40 kolileri orta boy koli olarak bilinmektedir. Sitemizden orta boy koli siparişi verebilirsiniz.

Gönderen Karton Koli, Kolici April 08, 2019 .
Postüp Silindir Karton Kutu ile hediyelik ürünlerinizi, proje afiş veya evraklarınızı, taşınma sırasında zarar görmesini engelleyebilirsiniz.  

Gönderen Karton Koli April 08, 2019 .

Web sitemizde satışa sunduğumuz kutular, demonte kutulardır. Kutular kullanılmamış, sıfır kutulardır. Üzerinde herhangi bir baskı  marka logo, yazı bulunmamaktadır. 

Gönderen Karton Koli, Kolici April 08, 2019 .

Beyaz Kargo Kutusu çeşitleri web sitemizde satışa sunduk.  İster mikro ebatlı, ister küçük ebatlı, isteseniz büyük ebatlı beyaz koli çeşitlerimizden satın alabilirsiniz.