Popüler Makaleler
Arşiv

Ambalaj Malzemeleri-2

Balonlu Torba Toptan Fiyatlarını ve çeşitlerini web sitemizden inceleyebilir, online sipariş verebilirsiniz. Balonlu torbalarımız ağız kısmında bant vardır, içerisine ürünlerinizi, eşyalarınızı koyduktan sonra ağız kısmındakı bantla kapatabilirsiniz. taşınma esnasında kırılgan eşyalarınızı, e ticaret yapıyorsanız ürünlerinizi içerisine koyup kargolayabilirsiniz.

Gönderen Ambalaj Malzemeleri-2 April 26, 2019 .

Karton Paketleme Malzemeleri web sitemizden satın alabilirsiniz. Paketleme, kolileme, taşınma amaçlı her türlü malzemeyi online sipariş verebilirsiniz. 

Gönderen Ambalaj Malzemeleri-2 April 12, 2019 .

Köpük Kutu Nerede Satılır, dondurma kutusu, et balık kutusu web sitemizde satılmaktadır. strafor kutular yiyeceklerin taşınmasında saklanmasında kargolanmasında kullanılır. Web sitemizden online sipariş verebilirsiniz.

Gönderen Ambalaj Malzemeleri-2 April 12, 2019 .

Balonlu Naylon Ambalaj malzemeleri web sitemizde satılmaktadır. Balonlu ambalaj malzemeleri ile ürünlerınızın eşyalarınızın, taşınma veya kargolanma sırasında, çizilmesini kırılmasını engeller. 

Gönderen Ambalaj Malzemeleri-2, Kolici April 12, 2019 .

Web Sitemizden Ambalaj Kağıdı Satın Alabilirsiniz. Yiyeceklerin, eşyaların  paketlenmesinde, kullanabilirsiniz. Sitemizde beyaz ambalaj kağıtları 70 x100 cmdir. Kraft ambalaj kağıtlarımız 70x100cm ve  100x140cm ölçülerindedir.

Gönderen Ambalaj Malzemeleri-2, Kolici April 08, 2019 .

Mukavva, kağıt malzemeden yapılmış sert kartondur. Mukavva karton, kırılamayacak bükülemeyecek derecede sertleştirilmiş kağıttan oluşmaktadır. Oluşturulan mukavva kartonlar, şekil verilerek, ebatlandırılarak, koli ve kutulara dönüştürülmektedir. Mukavva kartonlar kullanım alanına göre tek oluklu, çift oluklu, 3 oluklu veya mikro dalga kutular üretilmektedir. 

Gönderen Ambalaj Malzemeleri-2 January 29, 2019 .

Hava Kabarcıklı Naylon, pat pat, veya diğer adıyla balonlu naylonlar ürünlerin taşınma esnasında zarar görmesini engellemek amacıyla ürünlere sarılmak için kullanılır. Web sitemizde birçok ebatta balonlu naylon çeşidimiz bulunmaktadır. balonlu naylon kategorisinde ki ürünlermize bakabilirsiniz.İster toptan isterseniz perakende satın alabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Gönderen Ambalaj Malzemeleri-2 January 29, 2019 .

Balonlu Zarflar veya Havalı Zarflar ürünlerin eşyaların  içerisine konup kargo aşamasında zarar görmemesini sağlamak için kullanılır. Dış kısmı kraft kağıttan iç kısmı balonlu naylondan oluşur. Ağız kısmında yapışkanlı bant bulunur. İçerisine CD, kitapçık,  broşür, hediyelik eşya, yedek parça, değerli eşyaların saklanmasında kargolanmasında kullanılır. Web sitemizde en küçük ebattan, en üyük ebata kadar balonlu zarf çeşitlerimiz bulunmaktadır. İyi alışverişler dileriz.

Gönderen Ambalaj Malzemeleri-2 December 17, 2018 .

Balonlu Zarf veya diğer adıyla baloncuklu torbalarla  müşterilerinize göndermek istediğiniz ürünlerinizi, kargo da hasar almayacak şekilde kargolayabilirsiniz. Elektronik parçalar, dergiler, kitaplar,CD ler, kırılgan malzemelerin güvenli bir şekilde müşterilerinize göndermeyi sağlayabilirsiniz. Sitemizde ki balonlunlu zarfların ağız kısmında yapışkanlı bant  bulunmaktadır, Ürünlerinizi içerisine koyduktan sonra ağzını kolayca kapatabilirsiniz. Bir çok ebatı bulunan baloncuklu zarfların size en uygun olanını, en uygun fiyatla sitemizden alabilirsiniz.  Balonlu zarfların dış kısmı kraft kağıt iç kısmı...

Gönderen Ambalaj Malzemeleri-2 December 17, 2018 .

Baloncuklu Torbalar, cam kırılgan gibi malzemelerin taşınması için üretilmiştir.  Porselen tabaklar, elektronik malzemeler gibi  hassas ürünlerin çzilmeden kırılmadan taşınmasını sağlar. Hava kabarcıklı balonlu naylon torbalar polietilen malzemededen üretilmiştir. Sitemizde bir çok ebatı bulunan balocuklu torbadan dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Baloncuklu torbaların ağzı yapışkan bantlıdır. Ürünlerinizi içerisine koyduktan sonra agzını bantla kapatabilirsiniz. 

 

Gönderen Ambalaj Malzemeleri-2 December 17, 2018 .

Ambalaj Kağıdı ile bardak, tabak çanak, çömlek mutfak eşyaları kırılmasını önlemek için kullanılır. Kullanım alanı çok geniştir, dönerci, market,bakkallarda sıkça rastladığımız amalaj kağıtlarnın 100X140 cm gibi büyük olanları, zemin koruma kırılgan cam malzemeleri sarıp sarmalamada, taşınma sırasında, eşyaların çizilmesini engellemek için kullanılır. Sitemizde düz beyaz ambalaj kağıdı ve kraft ambalaj kağıdı çeşitlerini bulabilirsiniz. Rulo halinde satılan ambalaj kağıdı ortalama 2 kg gelmektedir.

Taşınma Kolisi Setleriyle taşınmanızı kolaylaştırıyoruz. Taşınacak evinizin büyüklüğüne göre  1+1, 2+1,  3+1, 4+1  dairelere göre hazırladığımız taşınma setlerini kullanabilirsiniz. Ev taşınma setlerinde  60x40x40 çift oluklu koli,  70x50x50 çift oluklu koli, balonlu naylon, şeffaf koli bandı, kırılır baskılı etiket, koli kalemi, gibi ambalaj malzemelerinden oluşur. Dilerseniz extradan TV kolisi de ekleyebilirsiniz. Su bardağı kolisi, çay bardağı kolisi, hurç gibi  ev taşınması esnasında ihtiyaç duyulan A'dan Z' ye her türlü taşınma malzemelerini sitemizden temin...