Popüler Makaleler
Arşiv

Ucuz Koli Satın Al

Gönderen Ev & Ofis Taşıma Koli Setleri December 04, 2018 . 0 Yorumlar.

Taşınmanız mı gerekiyor, ucuz  koliye mi ihtiyacınız var, Yapmanız gereken çok basit, işin uzmanından yardım almanız gerekiyor. Bizim işimiz taşınma sürecinizi kolaylaştırmak. Taşınma esnasında gerekli olan koli, koli bantı, klasör kolisi, balonlu naylon, karton kutu, streç vb malzemelerin hepsını en uygun fiyata sitemizden alabilirsiniz.

Ev taşınmalarında en uygun ve en çok tercih edilen, koli çeşidi 60X40X40 ve 70X50X50 ebatlarında ki kolilerdir. Mutfak eşyaları, kırılgan malzemeler için 50X35X35 ebatlarında ki koliler tercih edilmektedir. Çay bardağı, su bardağı vb cam ürünler için seperatörlü koliler tercih edilmelidir.

Ofis taşınmalarında en çok tercih edilen koli çeşitleri  Arşiv Klasör kolisi dir. Birikmiş dosyaları, evrakları taşımak için kapaklı, kendiliğinden kapaklı, plastik arşiv kutusu veya arşiv klasör kolileri tercih edilmektedir. Arşiv klasör kolilerinin üzerine etiketle hangi yıllara ait olduğu veya  içerisinde ne tür dosyaların olduğunu yazabilirsiniz. Tutmalı olan klasör kolileri taşınma esnasında kolaylık sağlar.

 

E-ticaret yapıp ürünlerinizi müşterilerinize  kargo ile gönderiyorsanız kilitli kutu kategorisinde ki ürünlerimize bakmanızda fayda var. Her ebatta ürün gönderimi için kutularımız mevcuttur. Siyah kutu, beyaz kutu, minik kutu, büyük ebatlı kutu  e-ticaret kargo  kutusu modellerini sitemizden satın alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: December 13, 2018

Yorumlar

Yorum yaz

Cevapla

* İsim:
* E-mail:
   Website:
* Yorum: