Popüler Makaleler
Arşiv

Ev & Ofis Taşıma Koli Setleri

Taşınmak İçin Karton Koliye mi ihtiyacınız var? Taşınmak için her türlü koli, kutu, ambalaj malzemesi, bant, balonlu naylon,vb her türlü taşınmak için malzemeleri web sitemizden online sipariş verebilirsiniz. Kredi kartına taksitle veya eft havale yoluyla sipariş verebilirsiniz.  Her türlü konuda bilgı destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gönderen Ev & Ofis Taşıma Koli Setleri, Kolici March 25, 2019 .

Koli Fiyatı ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde her bütçeye uygun koli çeşitlerimiz vardır. Koli fiyatları belirleyen faktörlerin başında kullanılan kağıt malzemenın kalitesidir. Sitemizde ki ürünler Testliner kağıt malzemeden üğretilmektedir.Hem kaliteli hem de geri dönüşüm oranı yüksek malzemeden üretilmektedir. 

Online Koli Siparişi  vererek Kutu karton koli ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Türkiyenin her bölgesine koli satışımız vardır. sipaişleriniz özenle paketlenerek kargolanır. İstanbul içi   toptan koli siparişlerini kendi servis araçlarımızla teslimat yapıyoruz. Web sitemizden, koli, kutu, e ticaret kargo kutuları, ambalaj malzemeleri, ev taşınma koli setlerini toptan veya peraklende satın alabilirsiniz. Sitemizden kredi kartı veya havale ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Taşınmak için koli ye  ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Taşınmak için karton koli çeşitlerimiz sitemizde  mevcuttur. Küçük koliden büyük koliye, çay bardağı kolisinden. koli ambalaj malzemesine, koli bandından, evrak klasör kolisine kadar, taşınmaya dair her türlü ihtiyaç malzemesi  sitemizde mevcuttur.  Taşınma işini kolaylaştırmak için sizlere hizmet vermekteyiz. 

Taşınma için kolilerin bir çok ebatı vardır. Giysi kıyafet için en uygun koliler 60*40*40  ebatlarında ki kolilerdir. Büyük hacimli eşyalarınız için 90*60*60 kolileri tercih edebilirsiniz. Mutfak eşyası taşımaya en uygun koliler...

Her ebatta kutu koli çeşitlerimiz satıştadır. Yüksek adette özel üretim için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizde piyasada en çok tercih edilen ebatlarda ki kutu koli  modelleri bulunmaktadır. Ev eşyası taşımak için 60*40*40 veya 70*40*40 ebatlarındaki kutu kolileri, ofis dosyalarınızı arşivlemek için Arşiv Klasör Kolilerini tercih edebilirsiniz. E-ticaret sektöründe ürün satışı yapan veya müşterilerine ürünlerini kargo ile gönderiyorsanız  kilitli kutu kategorisinde ki ürünleri tercih edebilirlsiniz. Şayet evinizi komple taşımayı düşünüyorsanız Ev Ofis Taşıma Seti lerini tercih...

60x40x40 çift oluklu koliler ev ofis taşınmalarında en çok kullanılar kolilerdir. Ölçü olarak taşınmaya en elverişli koli olunca en çok tercih edilen koli konumuna gelmiştir. 60X40X40 koli alırken dikkat edilmesi gereken üretilen malzemenın kaliteli olmasıdır. Kalitesiz malzemeden üretilen koliler, yük taşınırken koli yırtılır dağılır, eşyalarınız zarar görür, taşınma işi hepten işkenceye dönüşür. 60*40*40 kolilerin çift oluklu ve kaliteli malzemeden üretilenlerinden almaya dikkat edin. İnce tek dalgadan üretilmiş olan koliler taşınmaya elverişli değildir.

Ev eşyası taşınmasında ofis...

Taşınma Kolisi Setleriyle taşınmanızı kolaylaştırıyoruz. Taşınacak evinizin büyüklüğüne göre  1+1, 2+1,  3+1, 4+1  dairelere göre hazırladığımız taşınma setlerini kullanabilirsiniz. Ev taşınma setlerinde  60x40x40 çift oluklu koli,  70x50x50 çift oluklu koli, balonlu naylon, şeffaf koli bandı, kırılır baskılı etiket, koli kalemi, gibi ambalaj malzemelerinden oluşur. Dilerseniz extradan TV kolisi de ekleyebilirsiniz. Su bardağı kolisi, çay bardağı kolisi, hurç gibi  ev taşınması esnasında ihtiyaç duyulan A'dan Z' ye her türlü taşınma malzemelerini sitemizden temin...

Karton Kutu Ambalaj  malzemeleri web sitemizde satıştadır. Toptan ve perakende satın alabilirsiniz.

Ambalaj malzemeleri kategorisinde kolileme malzemeleri, koli kutu kategorisinde kutu modellerimize bakabilirsiniz

 Kilitli Karton Kutular daha  çok e-ticaret platformları üzerinden satış  yapanların tercih ettiği ürün grubudur. Web siteniz üzerinden satış yapıyorsanız, instagram gibi sosyal medya üzerinden  veya e ticaret platformları üzerinden satış yapıyorsanız, ürünlerinizi göndermek için harika kutu çeşitlerimiz vardır. Kilitli kutular, şık görünümlü, kapaklı kutulardır.  Küçük ebatlı kutular daha çok hediyelik ürünler için kullanılır, büyük ebatlı ürünler kıyafet elbise giyim gibi  ürünlerin kargolanması  için kullanılmakta. Sektör sınırlaması olmadan hemen hemen her sektöre hitap eden ebatlarda  kutu koli...

Gönderen Ev & Ofis Taşıma Koli Setleri December 17, 2018 .

Beeyaz kilitli kutu çeşitlerini web sitemizden  inceleyebilirsiniz. Kilitli kutu kategorisindeki ürünler, e ticaret kargo kutularıdır, mukavemetli, sağlam ürünlerdir. Kargo esnasında ürünlerinizin hasar görmesini engeller.

Bardak Taşıma Kolileri ile taşınma esnasında bardakların kırılmadan sağlam bir şekilde kargolanmasını sağlar. Sitemizde çay bardağı kolisi, su bardağı koli çeşitlerini bulabilirsiniz. Taşınma esnasında gerekli olan tüm koli kutu ambalaj malzemeleri çeşitleri sitemizde mevcuttur.

En ucuz taşınma kolileri web sitemizde satıştadır. Kolilerin piyasada bir çok fiyatı var, Kalitesine göre