Popüler Makaleler
Arşiv

Çift Oluklu Karton Kutu Koli

Gönderen Karton Koli December 17, 2018 . 0 Yorumlar.

Çift Oluklu Karton Kutu da 62 farklı ebatta ürün çeşidimiz bulunmaktadır. Sitemizde piyasada en çok ihtiyaç duyulan ebatlarda ki koli çeşitleri üretilmiştir. Çift oluklu koliler ağır ve hacimce büyük  eşyaların taşınmasında daha çok kullanılır. Sağlam ve dayanıklı kolilerdir. Tekrar tekrar kullanılabilir. Doğada geri dönüşümü çok kolaydır, ülke ekonomisine fayda sağlar. Eşyalar kolilenirken, özellikle alt tarafından sağlam bantlama yapılmalıdır.

Ev taşıyosanız şayet, koli kalemi ile içinde hangi eşyaların bulunduğunu  koli üzerine yazmanızda fayda var. Mutfak eşyalarını çok büyük kolilerde taşımayın, küçük kolileri tercih ederseniz, taşınması ve nakliyesi kolay olur.. Su bardaklarınız ve çay bardaklarınız için, seperatörlü çay bardağı kolilerini tercih edebilirsiniz. Mobilyalarınızın çizilmesine kırılmasına karşın, balonlu ambalaj naylonu ile sarmanızda fayda var. 

Etiketler: nakliye kolisi, taşıma kolisi, çift oluklu karton kutu, çift oluklu koli, eşya kolisi, Güncelleme Tarihi: January 30, 2019

Benzer İçerikler:

Yorumlar

Yorum yaz

Cevapla

* İsim:
* E-mail:
   Website:
* Yorum: