Ev Taşıma Kolisi  ile eşyalarınızı paketleyerek gitmesi gereken yere seyahat esnasında gelebilecek zararların önüne geçmiş olursunuz. Yeni bir eve taşınmak güzeldir. Taşınma esnasında size en çok lazım olan şey ev taşıma kolisidir. beyaz eşya, yatak yorgan, mutfak araç gereçleri, kıyafetler için marketlerden koli dilenme derdine son veriyoruz. Eşyalarınıza uygun nitelikte koliler, kutular, askılı elbise kolileri ve çeşitlerini sitemizden alabilirsiniz. Taşıma kolisi yle evinizi ofisiniz rahatça taşıyabilirsiniz. Darbeye, yırtılmaya karşı sağlam üretilen koliler ile değerli eşyalarınız kırılmadan çizilmeden yıpranmadan yeni evinize taşırsınız.

Küçük ebatlı eşyalarınız için 40x20x20 ebatlarında ki kolileri kullanabilirsiniz. Mutfak eşyası ve kırılgan eşyalar için en idealidir.

Büyük ebatlı eşyalarınız için 60x40x40 ebatlarında ki kolileri kullanabilirsiniz. Kıyafetler ve hacimli eşyalar için idealdir. 

Bilgisayar için notebook kutusu, kitaplar için kitap kutusu, dosya klasörler için arşiv kolisini, ayakkabılar için şeffaf ayakkabı kutusunu, sitemizden bakabilirsiniz.